Doskonalenie zawodowe

Ośrodek Studiów Fiskalnych UMK zaprasza na konferencje naukowe poświęcone orzecznictwu w sprawach podatkowych, podczas których dyskutujemy o najważniejszych orzeczeniach minionego roku. Szczegóły publikujemy w załączeniu.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia piątek, 09 marzec 2018
  • Data zakończenia sobota, 10 marzec 2018
  • Miejsce Wydział Prawa i Administracji UMK w Toruniu, ul. Bojarskiego 3, Toruń

Okręgowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w XVI szkoleniu, które odbędzie się w dniu 23 marca 2018 r. w siedzibie Krajowej Szkoły Sądownictwa i  Prokuratury w Krakowie przy ul. Przy  Rondzie 5. Szkolenie zostało objęte honorowym patronatem Dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Szczegółowe informacje publikujemy w załączeniu.

Centrum Prawa Amerykańskiego na WPiA UW obchodzi w tym roku XX rocznicę działalności. W ciągu tego roku akademickiego zapraszamy aplikantów i prawników na nasze otwarte wykłady, mini szkołę letnią, która będzie zorganizowana w lipcu, a przede wszystkim konferencję na temat: Poland - US Conference on the  Rule of Law w dniu 26 czerwca 2018. Notatkę o konferencji  przesyłam w załączeniu.  Rejestracja na Konferencje rozpocznie się wkrótce. Wszystkie  wydarzenia są  bezpłatne, a informacja o nich znajdzie się na stronie www.cpa.uw.edu.pl.

Fundacja Okręgowej Izby Radców Prawnych „Znam Prawo” zaprasza na dwudniowe stacjonarne szkolenie z zakresu mediacji dla kandydatów na mediatorów, organizowane przez Ośrodek Mediacyjny przy Fundacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie „Znam Prawo”, zrzeszony w ramach Sieci Ogólnopolskiej Ośrodków Mediacji Radców Prawnych, które odbędzie się w dniach 13 stycznia 2018 r. i 20 stycznia 2018 r. w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych, w godzinach od 8 do 16.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia sobota, 13 styczeń 2018
  • Miejsce Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie

Koleżanki i Koledzy,

W ramach ustawowego obowiązku doskonalenia zawodowego, uprzejmie zapraszamy do udziału w jednodniowych konferencjach szkoleniowych realizowanych w I kwartale 2018 r. Zgłoszenia ON-LINE lub telefoniczne na poszczególne szkolenia prosimy kierować do Biura OIRP najpóźniej na 7 dni przed wykładem.

Szczegółowy wykaz szkoleń oraz formularz rejestracji on-line dostępny jest TUTAJ >>>

piątek, 29 grudzień 2017 09:53

Szkolenia e-learningowe na platformie KIRP

W związku z obowiązkiem wypełnienia obowiązującego cyklu szkolenia w latach 2015-2017 kończącego się 31 grudnia 2017 r. Krajowa Izba Radców Prawnych zaprasza do udziału w szkoleniach e-learningowych na platformie KIRP. W ofercie mamy 11 szkoleń, za które można uzyskać 80 punktów. Platforma znajduje się pod adresem: https://e-learning.kirp.pl.

Krajowa Rada Radców Prawnych zaprasza na Seminarium „TRAVAW” przeznaczone dla radców prawnych występujących w sprawach związanych z przemocą wobec kobiet. Seminarium odbędzie się w piątek 27 października 2017 r. w Warszawie, udział w nim jest bezpłatny. Uczestnikom spoza Warszawy przysługuje także zwrot kosztów – zgodnie z zasadami programu.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia piątek, 27 październik 2017
  • Miejsce Krajowa Izba Radców Prawnych, al. Ujazdowskie 41 lok. 2, Warszawa
poniedziałek, 25 wrzesień 2017 08:30

Podyplomowe Studium Legislacji

Informujemy o uruchomieniu przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej Podyplomowego Studium Legislacji. Program Studium obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, prowadzone przez najlepszych wykładowców naszego Uniwersytetu, jak i zajęcia praktyczne, które poprowadzą legislatorzy 0 wieloletnim doświadczeniu zdobytym w Kancelarii Sejmu, Kancelarii Senatu i Rządowym Centrum Legislacji.

Z okazji jubileuszu 35-lecia samorządu radców prawnych Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Bydgoszczy serdecznie zapraszają na organizowaną w dniu 7 lipca 2017 roku w Hotelu Filmar w Toruniu Międzynarodową Konferencję Naukową p.n.: "Modele odpowiedzialności dyscyplinarnej zawodów prawniczych w Polsce i za granicą".

Konferencja poświęcona jest przede wszystkim zagadnieniom dotyczącym zasad odpowiedzialności dyscyplinarnej zawodów prawniczych, modeli postępowań dyscyplinarnych i efektywności postępowań dyscyplinarnych - z punktu widzenia pieczy nad prawidłowym wykonywaniem zawodu oraz realizacji zadań spoczywających na samorządach. Problematyka ta będzie rozpatrywana z punktu widzenia regulacji polskiej oraz innych krajów. 

środa, 21 czerwiec 2017 10:33

Studia Podyplomowe SGH

W załączeniu publikujemy informacje o studiach podyplomowych oferowanych przez Katedrę Integracji Europejskiej im. J. Monneta Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zapraszając jednoczesnie radców prawnych naszej izby oraz ich współpracowników do uczestnictwa w wybranych, w zależności od potrzeb, studiach.

Strona 1 z 5