Doskonalenie zawodowe

Krajowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w dniu 8 czerwca 2018 r. w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 40a (Klub Sosnowy). Szkolenie adresowane jest do wszystkich praktyków prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Szczegóły w załączonym pliku.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia piątek, 08 czerwiec 2018
 • Miejsce ul. Trakt Lubelski 40a (Klub Sosnowy), Warszawa

Zapraszamy do udziału w IV cyklicznej, Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej poświęconej prawnym, gospodarczym i finansowym aspektom bezpieczeństwa Polski, sytuacji polskiej gospodarki, polskich obywateli i przedsiębiorców w warunkach dynamicznych zmian przepisów prawa. Szczegóły w załączonym pliku.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia piątek, 18 maj 2018
 • Data zakończenia sobota, 19 maj 2018
 • Miejsce Termy Pałacowe ul. Paderewskiego 1, Nałęczów

Praktyczne aspekty zmian wprowadzanych przez unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych dla kancelarii prawnych – to temat zaplanowanego na 23 maja br. bezpłatnego szkolenia on-line.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia środa, 23 maj 2018

Konieczność implementacji dyrektywy unijnej w zakresie integracji rejestrów handlowych i spółek zobowiązuje państwa członkowskie do stworzenia odpowiednich warunków dla wymiany danych dotyczących spółek oraz dostępu do aktualnych i wiarygodnych informacji o spółkach, a także obliguje do skrócenia czasu potrzebnego do rozpoznania spraw rejestrowych i obniżenia kosztów związanych z wpisami w rejestrze. Harmonizacja prawa unijnego do prawa polskiego wiąże ze sobą istotne zmiany.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia piątek, 25 maj 2018
 • Miejsce Instytut Allerhanda, Plac Sikorskiego 2/7, Kraków

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, którego celem jest przybliżenie problematyki negatywnych skutków, jakie mogą spotkać każdego członka zarządu spółki kapitałowej, który nie złożył wniosku o ogłoszenie jej upadłości mimo materializacji stanu niewypłacalności w przedsiębiorstwie tej spółki.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia poniedziałek, 21 maj 2018
 • Miejsce Instytut Allerhanda, Plac Sikorskiego 2/7, Kraków

Informujemy, że na platformie e-learningowej KIRP zostało umieszczone szkolenie "RODO dla radców prawnych". Wszystkich zainteresowanych radców prawnych zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

W załączeniu publikujemy materiały ze szkolenia "Przygotowanie do stosowania unijnego rozporządzenia o ochronie danych", które miało miejsce w naszej izbie dn. 16 kwietnia 2018 r.

Informujemy, że szkolenie "Wynagrodzenia i inne świadczenia ze stosunku pracy" (wykładowca: sędzia Sądu Okręgowego w Lublinie Jacek Chaciński) w dniu 4 czerwca 2018 r. odbędzie się w godz. 8.30 – 12.30 w ośrodku Dydaktyczno-Szkoleniowym OIRP w Lublinie przy ul. Wallenroda 4c.

W imieniu Komitetu Sterującego Akademickiego Projektu Kodeksu Cywilnego serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję naukową organizowaną w ramach tego przedsięwzięcia, która odbędzie się w Lublinie, w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (Collegium Jana Pawła II, X piętro, s. C-1031, Al. Racławickie 14, Lublin) w dniach 10-11 maja 2018 r., zgodnie z załączoną poniżej agendą. Przedmiotem konferencji będzie zmodyfikowany projekt przepisów dotyczących grupy umów o świadczenie usług przygotowany przez zespół problemowy pod przewodnictwem Prof. F. Zolla (pierwsza wersja projektu została opublikowana w Transformacjach Prawa Prywatnego nr 4/2014).

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia czwartek, 10 maj 2018
 • Data zakończenia piątek, 11 maj 2018
 • Miejsce Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Collegium Jana Pawła II, X piętro, s. C-1031, Al. Racławickie 14, Lublin

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu wyjazdowym organizowanym dla radców prawnych Bratysława - Wiedeń, w terminie 14  - 17 czerwca 2018 r.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia czwartek, 14 czerwiec 2018
 • Data zakończenia niedziela, 17 czerwiec 2018
 • Miejsce Bratysława - Wiedeń
Strona 1 z 7