Wydarzenia kulturalne i sportowe

Informujemy, że w dniach 28-30 września 2018r. w Krasnobrodzie odbędą się Mistrzostwa Polski Prawników i Pracowników Służby Zdrowia w brydżu sportowym. Chętni mogą zgłaszać udział w turnieju na adres organizatora proActiv Stowarzyszenie Sportowo-Artystyczne: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

• Data rozpoczęcia piątek, 28 wrzesień 2018
  • Data zakończenia niedziela, 30 wrzesień 2018
  • Miejsce Krasnobród
czwartek, 19 kwiecień 2018 09:46

Karty sportowo-rekreacyjne FitProfit, FitSport

Informujemy, że do Programu FitProfit i FitSport mogą przystąpić radcy prawni i aplikanci radcowscy wpisani na listę OIRP w Lublinie oraz zgłoszone osoby towarzyszące.

W ramach jednej karty można korzystać z wielu dyscyplin takich jak: fitness, basen, siłownia, aqua aerobik, sauna, joga, taniec, pilates, sztuki walki, i inne.

Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy uzupełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/oirplublin-fit. Szczegółowe informacje (oferta, ceny)  przedstawiamy w extranecie (komunikat z dn. 26 lutego br.).

W dniu 13 kwietnia 2018r. w Ośrodku Dydaktyczno- Szkoleniowym OIRP w Lublinie odbył się finał II edycji Konkursu wiedzy o wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Konkurs został zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Profesji Prawniczych działające na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w Lublinie pod patronatem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie. Konkurs skierowany był do studentów z całej Polski studiujących na II, III, IV i V roku studiów na kierunku Prawo.

Komisja Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie organizuje w dniach od 14  do 17  czerwca 2018 r. VIII Spotkanie integracyjne – MAZURY – CUD NATURY.

Zakwaterowanie w zależności od kolejności zgłoszeń w komfortowym Hotelu „Amax” al. Spacerowa 7 (pokoje 2 osobowe, apartamenty 2 lub 4 osobowe) lub w Pensjonacie „55 My House” (pokoje 2 lub 3 osobowe) w Mikołajkach.

W załączeniu publikujemy otrzymane podziękowania za pomoc i wsparcie przy organizacji konkursów: "Wiedzy o Prawie" oraz IV Ogólnopolskiego Konkursu z Publicznego Prawa Gospodarczego "Szafirowe Paragrafy".

Zarząd Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu zaprasza na I Rajd Alpejski. W postaci rajdu czyli luźnej formule, niemniej nastawionej na ambitne cele. Poza lekkimi trasami trekkingowymi, uznanymi za jedne z najpiękniejszych, nierzadko wpisanymi na listę UNESCO, po wymagające trudu i doświadczenia wspinaczki na 4tysięczne szczyty.  Piękno gór w alpejskim wydaniu.  Rajd jest częścią projektu "82x4000 - zdobądź wszystkie 4tysięczniki". 82 bo tyle jest wierzchołków przekraczających wysokość 4000 m npm. Obecność u podnóży gór Dom i Obergabelnhorn stworzy niepowtarzalną okazję do osiągnięcia pierwszych, najwyższych szczytów Europy. Osoby niewykazujące zainteresowania ekstremalnymi przeżyciami powędrują górskimi szlakami, które  z pewnością zagwarantują właściwy poziom emocji.

• Data rozpoczęcia sobota, 25 sierpień 2018
  • Data zakończenia niedziela, 02 wrzesień 2018
środa, 28 marzec 2018 09:56

Sukces Koszykarzy OIRP Lublin

24 marca 2018 roku  w Rzeszowie miał miejsce ogólnopolski turniej koszykówki wszystkich zawodów prawniczych, zorganizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie. Zespół OIRP Lublin, zdobywając I miejsce, został najlepszą drużyną turnieju. W skład lubelskiej drużyna wchodzą: Sławomir Bereza, Michał Czerwonka, Dominik Derwisz, Karol Gruszkowski, Tomasz Marzec, Marcin Śmigielski, Paweł Urbanowicz.

Z ogromną przyjemnością informujemy również, że r. pr. Michał Czerwonka został doceniony przez organizatorów i wybrany został najbardziej wartościowy graczem turnieju (MVP) oraz odebrał nagrodę dla najlepszego strzelca za 3 punkty.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu serdecznie zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do wzięcia udziału w V Mistrzostwach Radców Prawnych w biegu na dystansie Półmaratonu oraz w biegu na 10 km w dniu 6 maja 2018 r., które to zawody będą odbywały się w ramach imprezy Maraton Opolski 2018.

Bieg odbędzie się ulicami Opola na dystansie półmaratonu oraz 10 km, szczegóły trasy na stronie Maratonu Opolskiego. Okręgowa Izba Radców Prawnych zapewnia odrębną klasyfikację w kategorii kobiet i mężczyzn z podziałem na dwie kategorie wiekowe (do 35 roku życia i powyżej 35 roku). Na najlepszych czekają puchary. Dla wszystkich biorących udział medale, specjalne koszulki, pasta party, punkty żywieniowe i odżywcze na trasie biegu.

• Data rozpoczęcia sobota, 05 maj 2018
  • Miejsce Opole
poniedziałek, 19 marzec 2018 08:53

Oferta SPORTSpark dla Radców Prawnych i Aplikantów

Poniżej publikujemy treść oferty specjalnej dla Radców Prawnych i Aplikantów:

W dniach 1-4 marca 2018 r. jak co roku w Krynicy na Jaworzynie odbyły się jubileuszowe XV Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich Wśród ponad 150 zawodników i zawodniczek z całej Polski znaleźli się również reprezentanci OIRP w Lublinie. Świetnie spisali się mec. Marek Duszyński oraz apl. radc. Jarosław Cierniak, którzy zajęli odpowiednio trzecie oraz pierwsze miejsce w swoich kategoriach wiekowych.